M-R1

Strona Główna » Uszczelki » M-R1

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompa-6pamosptfe-teflon

Gumki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających podzespołów dla kręcących się części maszyn a także narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na ścieranie a także korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi wdrożeniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn jak i urządzeń pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom uszczelki obrotowe wykonane z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zlecenia na towary innych, kooperujących z nami firm krajowych i zagranicznych oraz autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór doskonałych materiałów do wykonania indywidualnych zamówień, z akcentem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny oraz ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem oraz zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe też są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.