M-R10

Strona Główna » Uszczelki » M-R10

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R10

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych elementów dla kręcących się części maszyn oraz narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi wykorzystaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn oraz urządzeń pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim podkładki obrotowe stworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na materiały innych, współdziałających z nami spółek polskich i zagranicznych a także autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zamówień, z akcentem na typ uszczelnienia a także rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny czy też ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w ciągu pracy kurzem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.