M-R10R14

Strona Główna » Uszczelki » M-R10R14

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R10R14

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Podkładki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych podzespołów dla kręcących się części maszyn a także urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla gumek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na produkty innych, współpracujących z nami spółek polskich i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zamówień, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w trakcie pracy pyłem jak i zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe też są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.