M-R11

Strona Główna » Uszczelki » M-R11

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R11

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
fkm-fpmnbrh-nbrepdmvmq-silikon

Podkładki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych podzespołów dla kręcących się części maszyn jak i urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo sprawnie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi zastosowaniami dla gumek obrotowych są części maszyn a także narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w całości polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim klientom podkładki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, kooperujących z nami spółek polskich i zagranicznych a także autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór perfekcyjnych materiałów do wykonania indywidualnych zamówień, z akcentem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy kurzem jak i zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci a także są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.