M-R12S

Strona Główna » Uszczelki » M-R12S

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R12S

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
sprezyna-meandrowa

Uszczelki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych podzespołów dla obracających się części maszyn oraz narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla gumek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim podkładki obrotowe utworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zlecenia na materiały innych, współdziałających z nami spółek krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do wykonania poszczególnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny oraz ich części przed wysokimi a także niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym podczas pracy kurzem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.