M-R13

Strona Główna » Uszczelki » M-R13

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R13

Inne nazwy katalogowe: O-ring

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających komponentów dla kręcących się części maszyn czy też urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo sprawnie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi wdrożeniami dla podkładek obrotowych są części maszyn oraz narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w całości polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim uszczelki obrotowe stworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na towary innych, kooperujących z nami firm polskich i zagranicznych jak i autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia a także rodzaj pracy urządzenia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny oraz ich części przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem czy też zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.