M-R14

Strona Główna » Uszczelki » M-R14

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R14

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych komponentów dla kręcących się części maszyn oraz urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest bardzo duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla gumek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na towary innych, współpracujących z nami firm polskich i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór doskonałych materiałów do zrealizowania indywidualnych zamówień, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny czy też ich części przed wysokimi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy pyłem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe również są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.