M-R14OR

Strona Główna » Uszczelki » M-R14OR

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R14OR

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych komponentów dla kręcących się części maszyn a także urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla gumek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w całości polskim producentem uszczelnień, proponującą swoim klientom uszczelki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, kooperujących z nami firm krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny jak i ich części przed dużymi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w ciągu pracy pyłem a także zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.