M-R15

Strona Główna » Uszczelki » M-R15

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R15

Inne nazwy katalogowe: GDS / K85

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających podzespołów dla obracających się części maszyn czy też narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim podkładki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na materiały innych, kooperujących z nami spółek krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do wykonania indywidualnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia jak i rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi a także niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy kurzem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe również są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci a także są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.