M-R16

Strona Główna » Uszczelki » M-R16

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R16

Inne nazwy katalogowe: X-ring

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Podkładki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych podzespołów dla obracających się części maszyn czy też narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie sprawnie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla gumek obrotowych są części maszyn a także urządzeń pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, proponującą swoim klientom podkładki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na materiały innych, kooperujących z nami spółek polskich i zagranicznych czy też autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do wykonania poszczególnych zamówień, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny jak i ich części przed dużymi a także niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci a także są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.