M-R16X2

Strona Główna » Uszczelki » M-R16X2

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R16X2

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych elementów dla kręcących się części maszyn oraz narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla podkładek obrotowych są części maszyn a także urządzeń pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim uszczelki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na towary innych, współdziałających z nami spółek krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do wykonania indywidualnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia a także rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny jak i ich części przed dużymi a także niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy kurzem a także zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe dodatkowo są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.