M-R16X3

Strona Główna » Uszczelki » M-R16X3

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R16X3

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych elementów dla kręcących się części maszyn a także urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi zastosowaniami dla gumek obrotowych są części maszyn a także narzędzi pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest od początku do końca polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe utworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na produkty innych, kooperujących z nami spółek krajowych i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zleceń, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia jak i rodzaj pracy narzędzia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny czy też ich części przed wysokimi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy pyłem jak i zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.