M-R17

Strona Główna » Uszczelki » M-R17

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R17

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamostw

Podkładki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych podzespołów dla obracających się części maszyn jak i narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi wykorzystaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, współpracujących z nami spółek krajowych i zagranicznych oraz autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do wykonania indywidualnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny czy też ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy pyłem oraz zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.