M-R19K

Strona Główna » Uszczelki » M-R19K

Nazwa profilu: M-R19K

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
sprezyna-meandrowa

Uszczelki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych elementów dla kręcących się części maszyn tudzież narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi zastosowaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn czy też urządzeń pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest od początku do końca polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim gumki obrotowe stworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, współpracujących z nami firm krajowych i zagranicznych oraz autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z akcentem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny a także ich części przed dużymi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w trakcie pracy kurzem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.