M-R19S

Strona Główna » Uszczelki » M-R19S

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R19S

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
sprezyna-meandrowa

Podkładki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających komponentów dla kręcących się części maszyn tudzież narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie a także korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, proponującą swoim klientom podkładki obrotowe stworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na materiały innych, współpracujących z nami firm polskich i zagranicznych a także autorskie, wytwarzając z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z akcentem na typ uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym podczas pracy pyłem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci a także są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.