M-R1A

Strona Główna » Uszczelki » M-R1A

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1A

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych podzespołów dla kręcących się części maszyn a także narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim uszczelki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na produkty innych, współdziałających z nami firm krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór doskonałych materiałów do wykonania indywidualnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny jak i ich części przed dużymi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy kurzem jak i zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.