M-R1AS

Strona Główna » Uszczelki » M-R1AS

Nazwa profilu: M-R1AS

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych komponentów dla kręcących się części maszyn tudzież narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze sprawnie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn a także narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim klientom uszczelki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na produkty innych, kooperujących z nami firm polskich i zagranicznych oraz autorskie, produkując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór doskonałych materiałów do wykonania poszczególnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.