M-R1F

Strona Główna » Uszczelki » M-R1F

Nazwa profilu: M-R1F

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych elementów dla kręcących się części maszyn oraz narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi wykorzystaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym względnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w całości polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim gumki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na materiały innych, współdziałających z nami spółek krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wykonując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do wykonania poszczególnych zamówień, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny oraz ich części przed dużymi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.