M-R1H

Strona Główna » Uszczelki » M-R1H

Nazwa profilu: M-R1H

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Podkładki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających podzespołów dla kręcących się części maszyn oraz urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi zastosowaniami dla gumek obrotowych są części maszyn czy też urządzeń pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na produkty innych, współpracujących z nami spółek krajowych i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zamówień, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny czy też ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy pyłem oraz zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.