M-R1I

Strona Główna » Uszczelki » M-R1I

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1I

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych elementów dla obracających się części maszyn a także narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi zastosowaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn a także urządzeń pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom gumki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na produkty innych, kooperujących z nami firm krajowych i zagranicznych czy też autorskie, wykonując z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do wykonania indywidualnych zleceń, z akcentem na typ uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny a także ich części przed dużymi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy pyłem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe dodatkowo są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.