M-R1J

Strona Główna » Uszczelki » M-R1J

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1J

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających komponentów dla obracających się części maszyn a także narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie czy też korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wykorzystaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn a także narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w całości polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim gumki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie między innymi. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zlecenia na towary innych, współdziałających z nami firm polskich i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór doskonałych materiałów do wykonania indywidualnych zamówień, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny a także ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy kurzem czy też zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe również są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.