M-R1K

Strona Główna » Uszczelki » M-R1K

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1K

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych podzespołów dla obracających się części maszyn czy też urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi wdrożeniami dla gumek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom gumki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie między innymi. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, kooperujących z nami firm krajowych i zagranicznych oraz autorskie, produkując z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do wykonania poszczególnych zleceń, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny jak i ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w trakcie pracy pyłem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.