M-R1L

Strona Główna » Uszczelki » M-R1L

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1L

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Podkładki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających elementów dla kręcących się części maszyn czy też narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi zastosowaniami dla gumek obrotowych są części maszyn oraz urządzeń pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim podkładki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, kooperujących z nami firm polskich i zagranicznych czy też autorskie, wykonując z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór doskonałych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny oraz ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym podczas pracy kurzem jak i zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.