M-R2

Strona Główna » Uszczelki » M-R2

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R2

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompa-6pamosptfe-teflon

Gumki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych komponentów dla obracających się części maszyn jak i narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla podkładek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w całości polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom uszczelki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na towary innych, współpracujących z nami firm krajowych i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny czy też ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy pyłem oraz zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci czy też są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.