M-R3

Strona Główna » Uszczelki » M-R3

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R3

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamostw

Gumki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych komponentów dla kręcących się części maszyn jak i urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest nadzwyczaj wysoka odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi zastosowaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn oraz narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest od początku do końca polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim klientom gumki obrotowe wykonane z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na produkty innych, współdziałających z nami firm polskich i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia a także rodzaj pracy urządzenia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny jak i ich części przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem jak i zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.