M-R30

Strona Główna » Uszczelki » M-R30

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R30

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompa-6pamos

Podkładki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych podzespołów dla kręcących się części maszyn a także narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie a także korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Zwykłymi wdrożeniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn a także urządzeń pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom uszczelki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zamówienia na materiały innych, współdziałających z nami firm polskich i zagranicznych oraz autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny jak i ich części przed dużymi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym podczas pracy kurzem czy też zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe dodatkowo są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.