M-R5

Strona Główna » Uszczelki » M-R5

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R5

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających podzespołów dla obracających się części maszyn jak i urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są zresztą najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia np.. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi zastosowaniami dla gumek obrotowych są części maszyn oraz narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w całości polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe utworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony czy też kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie przykładowo. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na produkty innych, współpracujących z nami spółek polskich i zagranicznych jak i autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zamówień, z naciskiem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny czy też ich części przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym podczas pracy pyłem jak i zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.