M-S2ST

Strona Główna » Uszczelki » M-S2ST

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S2ST

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamostwtb

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, często określany mianem także tłoczyskowym bądź dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Wykorzystuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: nadzwyczaj duże ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, nadzwyczaj zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. Skutkiem tego do ich produkcji mogą służyć wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały o dużej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – podstawowe informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one także za zadanie umożliwienie ochrony całemu ustrojowi przed tym, aby do jego wnętrza nie dostały się nieprawidłowe zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy olbrzymią wagę do tego, aby produkowane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Swoją drogą cechują się one dużą wytrzymałością na zmęczenie i ekstruzję. Troszczymy się również o to, aby były one zgodne z wielorakiego typu narzędziami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego typu pierścieni stosuje się tylko i wyłącznie produktów o wysokiej jakości. W tym celu mają zastosowanie zwłaszcza poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) a także poliacetal (POM). Zważywszy na tak obszerne urozmaicenie tworzyw stosowanych do produkcji uszczelnienia tłoczyska, doradzamy naszym petentom skontaktować się z naszym konsultantem technicznym . Poprzez to będzie można dobrać rodzaj tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W oferowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, dostępnych jest więcej niż kilkaset różnych profili. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.