M-S32

Strona Główna » Uszczelki » M-S32

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S32

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, często zwany także tłoczyskowym dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Stosuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dosyć ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: niezwykle wysokie ciśnienie, nagłe wyskoki i spadki temperatury, bardzo zróżnicowana częstotliwość oraz szybkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą mieć zastosowanie tylko i wyłącznie starannie wybrane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, aby nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. O ile olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Pierścienie uszczelniające tłoczysko – ważne informacje
Nadrzędnym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one zarówno za zadanie zapewnienie ochrony kompletnemu układowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niepożądane zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Dlatego przykładamy gigantyczną wagę do tego, aby sporządzane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska umożliwiały niskie tarcie. Z drugiej strony charakteryzują się one dużą trwałością na zmęczenie i ekstruzję. Dbamy też o to, aby były one zgodne z wielorakiego rodzaju urządzeniami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego typu pierścieni stosuje się tylko i wyłącznie produktów o najwyższej jakości. W tym celu służą w zasadzie poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) a także poliacetal (POM). Ze względu na tak wielkie zróżnicowanie tworzyw stosowanych do produkcji uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym petentom skontaktować się z naszym konsultantem technicznym . Poprzez to będzie można dobrać typ tworzywa do specyfiki narzędzia, którego część mają one stanowić. W proponowanym poprzez nas asortymencie pierścieni uszczelniających, osiągalnych jest z okładem kilkaset wielorakich profili. Tym samym zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.