M-S33M

Strona Główna » Uszczelki » M-S33M

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S33M

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamostwpuh-pu

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz nazywany także tłoczyskowym lub dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Używa się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: nadzwyczaj duże ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, nadzwyczaj zróżnicowana częstotliwość oraz szybkość tarcia. W związku z tym do ich produkcji mogą mieć zastosowanie jedynie starannie wyselekcjonowane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeśli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do awarii całego narzędzia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – istotne informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one również za zadanie zapewnienie ochrony pełnemu układowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niepożądane zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze własnych powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy astronomiczną wagę do tego, aby produkowane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska pozwalały na niskie tarcie. Swoją drogą charakteryzują się one wielką trwałością na zniszczenie i ekstruzję. Dbamy też o to, by były one kompatybilne z różnego rodzaju urządzeniami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do produkcji tego typu pierścieni stosuje się wyłącznie towarów o wysokiej jakości. W tym celu służą nade wszystko poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) oraz poliacetal (POM). Biorąc pod uwagę tak ogromne zróżnicowanie tworzyw stosowanych do wytwarzania uszczelnienia tłoczyska, doradzamy naszym petentom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Dzięki temu będzie można dostosować typ tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W oferowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, osiągalnych jest z okładem kilkaset wielorakich profili. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi specjaliści z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.