M-S4ST

Strona Główna » Uszczelki » M-S4ST

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S4ST

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamostwnbrfkm-fpmvmq-silikonepdm

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz określany mianem także tłoczyskowym albo dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Stosuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie wielu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: niezwykle duże ciśnienie, nagłe wyskoki i spadki temperatury, bardzo zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą służyć wyłącznie starannie wybrane materiały o dużej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeśli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – główne informacje
Głównym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one również za zadanie zapewnienie ochrony pełnemu układowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niedobre zabrudzenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze własnych powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy astronomiczną wagę do tego, aby wykonywane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska umożliwiały niskie tarcie. Skądinąd charakteryzują się one ogromną wytrzymałością na zużycie i ekstruzję. Troszczymy się również o to, by były one kompatybilne z różnego typu urządzeniami.

Podkładki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego rodzaju pierścieni używa się jedynie materiałów o wysokiej jakości. W tym celu mają zastosowanie zwłaszcza poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) tudzież poliacetal (POM). Mając na uwadze tak ogromne urozmaicenie tworzyw wykorzystywanych do fabrykacji uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym klientom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Poprzez to będzie można przystosować typ tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W proponowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, dostępnych jest z okładem kilkaset różnych profili. Tym samym zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi fachowcy z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.