M-S9DL

Strona Główna » Uszczelki » M-S9DL

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S9DL

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
nbrh-nbrfkm-fpmepdmvmq-silikon

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz znany jako także tłoczyskowym lub dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Stosuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie wielu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: niezwykle wysokie ciśnienie, nagłe wyskoki i spadki temperatury, bardzo zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą mieć zastosowanie wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały o dużej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, aby nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – główne informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one zarówno za zadanie umożliwienie ochrony pełnemu ustrojowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niedobre zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Dlatego przykładamy kolosalną wagę do tego, by fabrykowane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Ponadto charakteryzują się one ogromną odpornością na zniszczenie i ekstruzję. Troszczymy się też o to, aby były one zgodne z wielorakiego typu urządzeniami.

Gumki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego rodzaju pierścieni stosuje się jedynie towarów o wysokiej jakości. W tym celu mają zastosowanie zwłaszcza poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) jak i poliacetal (POM). Zważywszy na tak duże urozmaicenie tworzyw stosowanych do fabrykacji uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym klientom skontaktować się z naszym konsultantem technicznym . Poprzez to będzie można dopasować rodzaj tworzywa do specyfiki narzędzia, którego część mają one stanowić. W proponowanym przez nas asortymencie pierścieni uszczelniających, dostępnych jest więcej niż kilkaset różnych profili. W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi fachowcy z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.