M-S9K8

Strona Główna » Uszczelki » M-S9K8

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S9K8

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
nbrh-nbrfkm-fpmepdmvmq-silikon

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, często określany mianem także tłoczyskowym bądź dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Wykorzystuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na postawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: niezwykle wysokie ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, nadzwyczaj zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą mieć zastosowanie tylko i wyłącznie starannie wybrane materiały o dużej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego narzędzia.

Pierścienie uszczelniające tłoczysko – kluczowe informacje
Nadrzędnym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one również za zadanie zapewnienie ochrony pełnemu ustrojowi przed tym, aby do jego wnętrza nie dostały się nieprawidłowe zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze własnych powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Dlatego przykładamy kolosalną wagę do tego, by fabrykowane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Zresztą charakteryzują się one wielką wytrzymałością na zniszczenie i ekstruzję. Dbamy też o to, by były one zgodne z wielorakiego rodzaju urządzeniami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do produkcji tego rodzaju pierścieni używa się tylko i wyłącznie towarów o wysokiej jakości. W tym celu mają zastosowanie nade wszystko poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) jak i poliacetal (POM). Zważywszy na tak spore zróżnicowanie tworzyw używanych do fabrykacji uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym interesantom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Poprzez to będzie można dostosować typ tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W proponowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, dostępnych jest z okładem kilkaset różnych profili. Tym samym zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.