M-S9R14

Strona Główna » Uszczelki » M-S9R14

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S9R14

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
nbrh-nbrfkm-fpmepdmvmq-silikon

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz znany jako także tłoczyskowym dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Wykorzystuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dosyć ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na postawanie wielu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: bardzo duże ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, niezwykle zróżnicowana częstotliwość oraz szybkość tarcia. W związku z tym do ich produkcji mogą mieć zastosowanie wyłącznie starannie wybrane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do awarii całego urządzenia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – główne informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one zarówno za zadanie umożliwienie ochrony pełnemu układowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niedobre zabrudzenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy kolosalną wagę do tego, by wytwarzane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Z drugiej strony cechują się one ogromną odpornością na zużycie i ekstruzję. Troszczymy się również o to, by były one zgodne z wielorakiego typu urządzeniami.

Gumki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego rodzaju pierścieni wykorzystuje się jedynie produktów o wysokiej jakości. W tym celu służą głównie poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) czy też poliacetal (POM). Ze względu na tak ogromne zróżnicowanie tworzyw używanych do wytwarzania uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym petentom skontaktować się z naszym konsultantem technicznym . Poprzez to będzie można dostosować rodzaj tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W proponowanym przez nas asortymencie pierścieni uszczelniających, osiągalnych jest przeszło kilkaset wielorakich profili. Tym samym zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.