M-VS17M

Strona Główna » Uszczelki » M-VS17M

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-VS17M

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz określany mianem także tłoczyskowym albo dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Używa się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dosyć ciężkie warunki pracy Są one albowiem narażone na postawanie wielu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: nadzwyczaj wysokie ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, niezwykle zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. Skutkiem tego do ich produkcji mogą mieć zastosowanie jedynie starannie wyselekcjonowane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść nawet do awarii całego urządzenia.

Pierścienie uszczelniające tłoczysko – istotne informacje
Głównym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one zarówno za zadanie zapewnienie ochrony kompletnemu systemowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się niedobre zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze własnych powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy kolosalną wagę do tego, aby wykonywane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska pozwalały na niskie tarcie. Skądinąd charakteryzują się one dużą odpornością na zużycie i ekstruzję. Troszczymy się także o to, by były one kompatybilne z różnego typu urządzeniami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do produkcji tego typu pierścieni wykorzystuje się wyłącznie materiałów o najwyższej jakości. W tym celu służą zwłaszcza poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) tudzież poliacetal (POM). Zważywszy na tak wielkie zróżnicowanie tworzyw używanych do produkcji uszczelnienia tłoczyska, radzimy naszym delikwentom skontaktować się z naszym konsultantem technicznym . Dzięki temu będzie można dobrać rodzaj tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W oferowanym poprzez nas asortymencie pierścieni uszczelniających, dostępnych jest z okładem kilkaset wielorakich profili. Skutkiem tego zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.