M-VS18M

Strona Główna » Uszczelki » M-VS18M

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-VS18M

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, często nazywany także tłoczyskowym dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Wykorzystuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na postawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: niezwykle duże ciśnienie, nagłe wyskoki i spadki temperatury, bardzo zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą służyć tylko i wyłącznie starannie wybrane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, aby nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Pierścienie uszczelniające tłoczysko – ważne informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one również za zadanie zapewnienie ochrony całemu systemowi przed tym, aby do jego wnętrza nie dostały się nieprawidłowe zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze własnych powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy olbrzymią wagę do tego, by wykonywane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Zresztą cechują się one dużą trwałością na zmęczenie i ekstruzję. Dbamy również o to, aby były one zgodne z różnego rodzaju urządzeniami.

Gumki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do wytwarzania tego typu pierścieni używa się wyłącznie materiałów o najwyższej jakości. W tym celu mają zastosowanie zwłaszcza poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) oraz poliacetal (POM). Biorąc pod uwagę tak wielkie urozmaicenie tworzyw stosowanych do produkcji uszczelnienia tłoczyska, doradzamy naszym klientom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Poprzez to będzie można przystosować rodzaj tworzywa do specyfiki narzędzia, którego część mają one stanowić. W proponowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, dostępnych jest więcej niż kilkaset różnych profili. Stąd zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.