M-A12A11

Strona Główna » Uszczelki » M-A12A11

Nazwa profilu: M-A12A11

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W kompletnym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające jak i zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są używane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek a także usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają w tył do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one również przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień czy też pozostałych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, określany mianem także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie montowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu czy też pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezwykle istotne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do pojawienia się uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu znajdują się także produkty takie jak pierścień zgarniający rodzaju Z oraz wiele innych. Wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są w pełni produkowane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) lub poliuretanu (PU), w czasie gdy te rodzaju Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się wyjątkowo niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie wykorzystuje się w wypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej elastyczny, a oprócz tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie czy też czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.