M-A13

Strona Główna » Uszczelki » M-A13

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A13

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W kompletnym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające jak i zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są stosowane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek czy też usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a następnie cofają do tyłu do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadmiernie dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień a także kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu oraz pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niesłychanie istotne, a niezastosowanie ich mogłoby przyczynić się do pojawienia się uszkodzeń następnych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu znajdują się także produkty takie jak pierścień zgarniający rodzaju Z oraz wiele innych. Wytwarzane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w całości produkowane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) albo poliuretanu (PU), podczas kiedy te rodzaju Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się wyjątkowo niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie stosuje się w wypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej elastyczny, a do tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia wykonujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeśli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie oraz czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelakie Państwa pytania.