M-A2

Strona Główna » Uszczelki » M-A2

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A2

Inne nazwy katalogowe: GHK / K06

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające a także zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są wykorzystywane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek jak i usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadto dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień a także kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, zwany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu a także pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezmiernie ważne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do pojawienia się uszkodzeń następnych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tak dalej. W ofercie sklepu występują także produkty jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wykonywane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są w pełni wytwarzane z jednego miękkiego materiału przykładowo. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), w czasie gdy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu albo twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się wyjątkowo niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one utworzone. Te ostatnie użytkuje się w wypadku, gdy wymagane jest większe dopasowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, cały element staje się mniej plastyczny, a oprócz tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia wykonujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie czy też czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.