M-A3

Strona Główna » Uszczelki » M-A3

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A3

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
pompamos

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające czy też zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są wykorzystywane w układach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają do tyłu do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień czy też kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, określany mianem także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie montowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu a także pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezmiernie ważne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do pojawienia się uszkodzeń kolejnych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu znajdują się także produkty jak pierścień zgarniający rodzaju Z a także wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są w całości produkowane z jednego miękkiego materiału przykładowo. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), podczas gdy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu bądź twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw charakteryzują się wyjątkowo niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie użytkuje się w przypadku, kiedy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej plastyczny, a do tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia wykonujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie a także czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.