M-A30M

Strona Główna » Uszczelki » M-A30M

Nazwa profilu: M-A30M

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W pełnym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające oraz zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są stosowane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek jak i usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a następnie cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one także przedostawaniu się nadto dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień oraz następnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie montowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu czy też pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezwykle ważne, a niezastosowanie ich mogłoby doprowadzić do powstawania uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Spółka Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itd.. W ofercie sklepu występują także produkty jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są w całości wytwarzane z jednego miękkiego materiału przykładowo. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) lub poliuretanu (PU), podczas kiedy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu bądź twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się szczególnie niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie użytkuje się w wypadku, kiedy wymagane jest większe dopasowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej plastyczny, a do tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeśli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie jak i czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.