M-A5

Strona Główna » Uszczelki » M-A5

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A5

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające a także zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są używane w układach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek jak i usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a następnie cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień oraz następnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu urządzenie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu jak i pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezmiernie istotne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do pojawienia się uszkodzeń kolejnych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu znajdują się także produkty takie jak pierścień zgarniający rodzaju Z a także wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne produkowane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są od początku do końca wytwarzane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), w czasie kiedy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się wyjątkowo niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one utworzone. Te ostatnie stosuje się w wypadku, gdy wymagane jest większe dopasowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, cały element staje się mniej plastyczny, a na dodatek bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia wykonujemy na terenie Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeżeli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie a także czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelakie Państwa pytania.