M-A6ZZ

Strona Główna » Uszczelki » M-A6ZZ

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A6ZZ

Inne nazwy katalogowe: ZZ / K07

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające czy też zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są stosowane w układach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają do tyłu do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadto dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień czy też kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu a także pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezwykle ważne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do pojawienia się uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itd.. W ofercie sklepu występują także produkty takie jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wykonywane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w pełni produkowane z jednego miękkiego materiału przykładowo. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) albo poliuretanu (PU), podczas gdy te rodzaju Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu albo twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się wyjątkowo niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie stosuje się w przypadku, gdy wymagane jest większe dopasowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej elastyczny, a do tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeśli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie jak i czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelakie Państwa pytania.