M-A7

Strona Główna » Uszczelki » M-A7

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A7

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające a także zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są używane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a następnie cofają do tyłu do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadmiernie dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić także do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień jak i kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu urządzenie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu jak i pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niesłychanie ważne, a niezastosowanie ich mogłoby doprowadzić do powstawania uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itp. W ofercie sklepu znajdują się także produkty jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wykonywane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w pełni produkowane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) lub poliuretanu (PU), podczas kiedy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu bądź twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się szczególnie niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one utworzone. Te ostatnie stosuje się w przypadku, kiedy wymagane jest większe dopasowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej plastyczny, a ponadto bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeżeli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie oraz czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.