Producent Uszczelnień Technicznych

Strona Główna » Producent Uszczelnień Technicznych
O firmie - zdjęcie uszczelek przemysłowych

Aby wyjść naprzeciw wysokim i zróżnicowanym wymaganiom konkurencyjnego rynku oferujemy szeroki wybór uszczelnień technicznych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Utrzymywany wysoki stan magazynowy oraz sprawna logistyka na terenie całej Polski to gwarancja szybkiej realizacji każdego zamówienia, bez względu na jego skalę czy charakter.

Nasza oferta obejmuje m.in uszczelnienia INCO VERITAS, uszczelnienia mechaniczne Goetza, uszczelnienia z płyt uszczelarskich, uszczelnienia metalowo-gumowe, uszczelnienia do armatury, płyty uszczelniające, wyroby z tworzyw sztucznych, różnorodne materiały przemysłowe (tkaniny, tektury, taśmy, węże, filc, etc.) a także szczeliwa, kleje przemysłowe oraz różne preparaty ochronne i czyszczące.

Detaliczną ofertę handlową znajdziecie Państwo tutaj. W przypadku dużych i złożonych zamówień przewidujemy możliwość negocjacji cen – zapraszamy do rozmów z naszym działem handlowym.

NASZE MOCNE STRONY

 • Bogata oferta

  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo setki produktów wiodących polskich i zagranicznych firm w atrakcyjnych cenach. Dostawa w całej Polsce.

 • Atrakcyjne ceny

  Cena odzwierciedla jakość, ale biznes musi się opłacać. Nasza oferta to złoty środek. Renomowane uszczelnienia i sprawny serwis w konkurencyjnych cenach.

 • Park maszynowy

  Możemy zaoferować Państwu szereg produktów i rozwiązań autorskich lub nietypowych. Wykonamy dowolne uszczelnienie na podstawie dostarczonego projektu.

 • Ekspresowe działanie

  Bez względu na to, czy chodzi o zamówienie handlowe, produkcyjne czy serwisowe, gwarantujemy realizację na terenie całej Polski w czasie nie dłuższym niż 48 godzin.

 • Kadra specjalistów

  Nie ma u nas pracowników sezonowych ani ludzi z przypadku. Sukces zawdzięczamy kadrze doświadczonych profesjonalistów ze złotymi rękami do sprzętu.

PARK MASZYN

Jeśli potrzebna część jest trudno dostępna lub trzeba ją wykonać na zamówienie, nasz park maszynowy i szeroki wybór materiałów składowych są do Państwa dyspozycji. Nasze specjalizacje to uszczelnienia typu SEAL-JET (uszczelnienia tłoczyskowe, tłokowe, obrotowe i statyczne; pierścienie prowadzące i oporowe; zgarniacze) oraz wyroby formowe (standardowe oraz na indywidualne zamówienie).