M-R12K

Strona Główna » Uszczelki » M-R12K

Nazwa profilu: M-R12K

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
sprezyna-meandrowa

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych elementów dla obracających się części maszyn czy też narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi wdrożeniami dla podkładek obrotowych są części maszyn jak i urządzeń pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w całości polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom gumki obrotowe stworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony a także kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie między innymi. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zlecenia na towary innych, współdziałających z nami firm polskich i zagranicznych oraz autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe projekty naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zleceń, z akcentem na typ uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny a także ich części przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy kurzem jak i zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe zarówno są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci jak i są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.