M-R1B

Strona Główna » Uszczelki » M-R1B

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1B

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą osłonowych elementów dla kręcących się części maszyn czy też urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe w szczególności skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi zastosowaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest od początku do końca polskim wytwórcą uszczelnień, oferującą swoim klientom podkładki obrotowe utworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie m.in.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na materiały innych, współpracujących z nami firm krajowych i zagranicznych jak i autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór doskonałych materiałów do wykonania poszczególnych zleceń, z akcentem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy narzędzia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty dobrze chronią maszyny oraz ich części przed wysokimi czy też niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w toku pracy pyłem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe także są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.