M-R1E

Strona Główna » Uszczelki » M-R1E

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1E

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą ochronnych komponentów dla kręcących się części maszyn oraz narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej wykorzystywanym rozwiązaniem dla uszczelnienia na przykład. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest niezwykle wysoka odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe w głównej mierze sprawnie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując wysoką sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi wykorzystaniami dla podkładek obrotowych są części maszyn jak i urządzeń pracujących w ruchu obrotowym bądź skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą firmę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest w całości polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim klientom gumki obrotowe stworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym elementów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie np.. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zamówienia na towary innych, kooperujących z nami spółek krajowych i zagranicznych oraz autorskie, wytwarzając z odpowiednio dopasowanych materiałów także nietypowe pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i dbamy o dobór idealnych materiałów do zrealizowania indywidualnych zleceń, z naciskiem na typ uszczelnienia a także rodzaj pracy narzędzia, które dana podkładka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny czy też ich części przed wysokimi a także niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w ciągu pracy kurzem czy też zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe dodatkowo są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.