M-R1G

Strona Główna » Uszczelki » M-R1G

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R1G

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Uszczelki obrotowe
Uszczelki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających komponentów dla obracających się części maszyn a także urządzeń. Uszczelnienia obrotowe są do tego najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich cechą charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie jak i korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie skutecznie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi wykorzystaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn a także urządzeń pracujących w ruchu obrotowym lub skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza spółka Mwd Seals jest w pełni polskim producentem uszczelnień, oferującą swoim uszczelki obrotowe utworzone z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym komponentów używamy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony oraz kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie między innymi. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Realizujemy zlecenia na produkty innych, współpracujących z nami firm krajowych i zagranicznych jak i autorskie, wytwarzając z odpowiednio dobranych materiałów także niekonwencjonalne pomysły naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do wykonania poszczególnych zleceń, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana gumka ma chronić. Nasze produkty świetnie chronią maszyny a także ich części przed dużymi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w czasie pracy kurzem a także zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których produkujemy uszczelnienie obrotowe również są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie korodują ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.