M-R35

Strona Główna » Uszczelki » M-R35

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R35

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Gumki obrotowe
Gumki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających podzespołów dla obracających się części maszyn tudzież narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są przy tym najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej używanym rozwiązaniem dla uszczelnienia m.in.. wałków obrotowych, a ich właściwością charakterystyczną jest niezwykle duża odporność na ścieranie oraz korozję. Uszczelnienia obrotowe szczególnie sprawnie dają radę ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarówno przy dużej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Typowymi zastosowaniami dla uszczelek obrotowych są części maszyn czy też narzędzi pracujących w ruchu obrotowym ewentualnie skrętnym, a więc wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Wykonywane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest od początku do końca polskim producentem uszczelnień, proponującą swoim klientom podkładki obrotowe utworzone z najlepszych osiągalnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów wykorzystujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie między innymi. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na materiały innych, współdziałających z nami spółek polskich i zagranicznych czy też autorskie, produkując z odpowiednio dobranych materiałów także nietypowe pomysły naszych klientów. Posiadamy swój, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór idealnych materiałów do zrealizowania poszczególnych zamówień, z naciskiem na rodzaj uszczelnienia czy też rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny oraz ich części przed wysokimi jak i niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą rdzewienie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym w ciągu pracy kurzem a także zabrudzeniami z otoczenia. Materiały , z których wytwarzamy uszczelnienie obrotowe również są odporne na czynniki, przed którymi chronią maszyny i urządzenia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci oraz są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.